Teambuilding a firemní akce

Ve spolupráci s produkční agenturou Z-AGENCY pořádáme teambuildingové programy pro firmy a outdoorové firemní akce pro obchodní partnery. V našem portfoliu je celá řada teambuildingových programů, atraktivních sportovních aktivit a také komponovaných firemních dětských dnů – Family day.

Boyard

Dobrodružná historická outdoorová hra, vhodná jako jedinečný teambuildingový program pro firemní akce. Zažijete atmosféru nelítostného středověku a vydáte se s námi do světa špinavých lapků a rytířů. Spektrum aktivit je vystavěno tak, aby si ho užili jak více, tak méně sportovně založení účastníci. Některé aktivity podporují týmovou spolupráci, v jiných vyniknou jednotlivci, některé jsou zase výzvami. Tento teambuildingový program lze realizovat od třiceti až po několik set účastníků.

Přežít!

Postapokalyptický teambuildingový program Přežít! je inspirovaný „béčkovými“ akčními filmy osmdesátých let. Předlohou mu byly také snímky jako Tucet špinavců, Šílený Max, Planeta Teror či Zombieland. Při jednotlivých aktivitách budou účastníci překonávat výzvy a řešit společně úkoly. Disciplíny umožňující vyniknout jak jednotlivci, tak celé skupině. Každý účastník se během programu stává opravdovým akčním hrdinou. Teambuildingový program je vhodný zejména pro mužské kolektivy nižšího věkového průměru. Je možné ho realizovat jak pro menší kolektivy okolo třiceti osob až po několik set účastníků.

Jako James Bond

Dobrodružný teambuildingový program pro firemní klientelu zahrnuje široké spektrum outdoorových aktivit. Účastníky zavede do výcvikového střediska tajné služby Jejího Veličenstva a následně vypustí čerstvě vycvičené agenty do terénu na sebevražednou misi. Program obsahuje aktivity fyzické, intelektuální a hlavně nadstandardně atraktivní. Teambuildingový program je možné realizovat od počtu třiceti až po několik set osob.

V případě, že si z naší nabídky nevyberete, připravíme vám akci na míru. Okolí hotelu Klášter Teplá disponuje nepřeberným množstvím luk a lesů, které lze využít k originálně pojatým outdoorovým firemním akcím a teambuildingovým programům. Podrobné informace naleznete na webu www.z-agency.cz.